Categorie: Financiar
Tip: Full Time
Locație: Oradea

Cine suntem noi?

Povestea noastră a început în 2012, când CargoTrack s-a născut din dorința de a oferi nu doar un algoritm care funcționează, dar și o soluție care poate fi adaptată fiecărei nevoi ale clientului.

CargoTrack este compania care oferă soluții complete de management al flotei auto. Serviciile pe care aceasta le pune la dispoziția clienților sunt personalizabile și adaptate oricărei nevoi.

Valorile care stau la baza companiei noastre sunt satisfacția clienților noștri și inovația.

Pe cine căutăm?

Ești candidatul ideal dacă:

  • Ai cunoștinte contabile
  • Ești absolvent de studii medii sau superioare în domeniul financiar-contabil
  • Ai experiență în operarea datelor financiare
  • Ai cunoștințe minime de limba engleză

4 motive pentru a-ți decide acum viitorul:

  1. Ai intrat într-o rutină apăsătoare și simți nevoia de schimbare?
  2. Vrei să te dezvolți personal și să devii cel mai bun în domeniu?
  3. Îți dorești un echilibru între carieră și familie?
  4. Vrei să lucrezi într-o companie care promovează și recompensează performanța?

Ce competențe trebuie să ai?

  • Spirit analitic
  • Atenție la detalii
  • Mentalitate de ,,problem solver”
  • Comunicare deschisă
  • Muncă în echipă

Ce responsabilități vei avea?

  • Înregistrarea datelor contabile în sistemul propriul
  • Întocmirea de documentații pentru diverse proiecte
  • Gestionarea casieriei
  • Operare încasări
  • Efectuare plăti bancare

Ce îți oferim noi?

  • Posibilitatea de a lucra în cea mai bună companie din domeniu;
  • Teambuilding-uri și alte evenimente de echipă;
  • Dezvoltare personală;
  • Pachet salarial atractiv și alte beneficii;

Aplică acum și lucrează pentru compania care oferă cele mai bune soluții în domeniul transporturilor!

Prin aplicarea la această poziție, confirmați că ați citit politica noastră de confidențialitate a datelor cu caracter personal disponibilă la acest link: https://cargotrack.ro/politica-confidentialitate/

Completează formularul de mai jos!

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx, .rtf
CagroTrack CTA Graphic

Încearcă Gratuit 30 De Zile